preloader

Çözümler

Çözümlerimiz

Sızma Testleri

service-image

Sistem ve ürünlerdeki mevcut güvenlik açıklıklarının bulunması ve giderilmesine yönelik sızma testleri titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Söz konusu testlerde, bilişim sektöründeki en başarılı firmaların lisanslı ürünlerini, açık kaynak kodlu yazılımları ve Kale İleri Teknoloji bünyesinde kendi geliştirdiğimiz yazılımları kullanmaktayız.

Detaylı Bilgi

7x24 Siber Güvenlik Op. Hizmeti

service-image

Siber saldırılardan korunabilmek için 7x24 aktif, öğrenen ve inovatif organizasyonlara ihtiyaç duyulmaktadır. Kale İleri Teknoloji, deneyimli uzman kadrosuyla, kurumunuzda 7x24 aktif çalışacak yetkin bir Siber Güvenlik Operasyon Merkezi’nin oluşturulması ve işletimi hizmetini sunmaktadır.

Detaylı Bilgi

EKS Güvenliği

service-image

Akıllı Endüstriyel Kontrol Sistemleri’nin yaygınlaşmasıyla birlikte bu sistemlere yönelik gerçekleştirilen siber saldırın sayısında artış yaşanmaktadır. Söz konusu sistemlere yönelik Kale İleri Teknoloji, mevcut güvenlik açıklıklarının bulunması ve giderilmesine yönelik sızma testleri gerçekleştirmekteyiz.

Detaylı Bilgi

ISO 27001 Eğitim/Danışmanlık

service-image

ISO 27001 danışmanlık ve eğitim hizmetleriyle müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda BGYS standartlarına göre uygulama, dokumantasyon ve eğitimle ilgili çalışmalar yürütmekteyiz. Uzman danışmanlarımız, müşterilerimizin ISO 27001 belgelendirme süreçlerine ve sonraki ara denetimlerine ilişkin yürütülen çalışmalara destek vermektedir.

Detaylı Bilgi

Veri Koruma

service-image

Siber saldırılara karşı verilerin korunması, yaşamsal bir güvenlik konusudur. Dolayısıyla verilerin korunması yasal düzenlemelerle de güvence altına alınmaya çalışılmaktadır Kale İleri Teknoloji, yasal yükümlülüklere uygun olarak kurumsal verilerin korunmasına ve yasal adaptasyona yönelik danışmanlık ve spesifik çözüm hizmetleri sunmaktadır.

Detaylı Bilgi

Risk Analizi ve Yönetimi

service-image

Kale İleri Teknoloji, işletme yapınızı ve kritik değerlerinizi inceleyerek, bu doğrultuda öneriler sunar. Bilişim altyapı sistemlerinde karşılaşabileceğiniz gerçek riskleri minimum düzeyde tutarak, optimum maliyetli analizler gerçekleştirmenize ve bu çalışmaların gerektirdiği uygulamaları hayata geçirmenize yardımcı olmaktadır.

Detaylı Bilgi