preloader

Uygulamalarımız

Uygulamalarımız

Chat-In

service-image

Chat-In IOS ve Android platformlarında çalışan yeni nesil, ücretsiz, güvenli, modern, tam da ihtiyacınız olan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Halihazırda 180 ülkede ve 200 binden fazla kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.

Detaylı Bilgi

TetraVPN

service-image

TetraVPN Kale İleri Teknoloji bünyesinde geliştirilen bir VPN servisidir. Dünya üzerindeki birçok farklı sunucular üzerinden internete bağlanmanızı sağlayan TetraVPN, iletişiminizi üst seviye şifrelemelerle korumaktadır. Windows, Linux, iOS ve Android üzerinde kullanılabilen TetraVPN’i ücretsiz olarak denemek için kayıt olun!

Detaylı Bilgi
Our Some

Satisfied Clients

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident sunt culpa officia deserunt mollit anim id est laborum.Sed ut perspiciatis unde omnis. natus error sit voluptem accusantium doloremqu laudantium totam remaperiam eaque ipsa quae

  • client-logo
  • client-logo
  • client-logo
  • client-logo
  • client-logo
  • client-logo

AR-GE Çalışmaları

clients-image

Kale İleri Teknoloji, bilimsel alt yapıları ve deneyimleri güçlü, teorik ve uygulama kapasiteleri yüksek uzman ekibiyle planlı ve sistematik olarak gerçekleştirdikleri Ar-Ge faaliyetleriyle global ölçekte ortaya çıkan tüm teknolojik yenilikleri takip etmekte; kendi geliştirdiği yeni teknolojileri, metodolojileri ve ürünleri siber sistemlerin güvenliğinin sağlanması ve sorunlarının çözümünde uygulamaya koymaktadır.

Bu bağlamda, Kale İleri Teknoloji, güçlü kurumsal alt yapısı ve tecrübi birikimiyle, Türkiye ve global ölçekte kurum ve kuruluşlara siber güvenlikle ilgili kurulum, kontrol, test, sistem uyarlama, sorun tespiti ve çözüm hizmetleri sunmaktadır.