preloader

Hakkımızda

Hakkımızda

2016 yılında kurulan Kale İleri Teknoloji, sürekli gelişmekte olan teknoloji ile birlikte kurumsal verileri güvenli bir şekilde işlemek, saklamak, iletmek ve bu alanda sürekli yenilenen tehditlere karşı aksiyon almak, günlük operasyonların yürütülebilmesi için elektronik ortama taşınan ve işlenen verinin gizliliği, erişimlerinin doğru bir şekilde yetkilendirilmesi, bütünlüklerinin sağlanması amacıyla, müşterilerinin talepleri doğrultusunda uzman kadrosu ve en son teknoloji imkanlarıyla birlikte hedef odaklı çözümler geliştirme, yenilikçi bakış açısıyla amaca yönelik siber güvenlik eğitimleri verme, siber güvenlik alanında ihtiyaç duyulan uygulamalar geliştirme ve müşterilerinin güvenliğini optimize etmek için danışmanlık hizmetleri sunma yolundaki çalışmalarını sürdürmektedir.

philosophy-image

Neden Kale İleri Teknoloji?

Siber ağlar, bireysel ve toplumsal, özel ve kamusal, yerel ve global her türden ve her dereceden tüm varlıkların nöral hafıza, bilinç, zeka ve ileti ağlarıdır. Siber çağda tüm kurumların varlığı siber ağlardaki evrimi ve güvenliğine bağlıdır. Siber güvenlik, siber çağda her tür bireysel ve kurumsal varlığın yaşam güvenliğidir. Kale İleri Teknoloji, siber teknolojilerin fizyolojik, biyolojik, psikolojik, sosyal ve siyasal dünyayı yeni baştan nasıl inşa ettiğinin bilinciyle öngörülerini, beklentilerini ve hayallerini rasyonalitesine yükleyen bir firmadır.
Kale İleri Teknoloji, siber teknik altyapısı ve uzman kaynağıyla, evrensel insanlık değerlerine saygılı, siber çağın gereklerine uygun, siber tehdit analizleri, siber tehdit öngörüleri ve siber çözüm ve ürün Ar-Gesiyle teknolojik dönüşüme katkı sağlayan ve müşterilerinin bilişim güvenliğinde yüksek performans gösteren, alanında global lider bir firma olmayı misyon edinmiş bir firmadır.
Danışmanlık
100%
Eğitim
100%
Sızma Testi
98%
Ar-Ge Projeleri
98%

Çözüm Ortaklarımız

client-logo client-logo client-logo client-logo